mtb-marathon.pl

Kolarstwo – najbardziej znane trasy

Kolarstwo - najbardziej znane trasy

Wpisz pierwszy z pięciu wyborów. Na przykład, powiedzmy, że wybrał „gotowanie”. Jeśli jesteś typem, który i złożyć, dostaniesz miłą długą listę kluczowych słów i zwrotów, które zawierają swój pomysł-word. Będą one obejmować takie rzeczy jak: „gotowanie”, „naczynia do gotowania,” gotowanie „,” żywności gotowania receptury „, itp zanotować top 15 – 20 wyników, a także liczby wyszukiwań, które otrzymali w ciągu ostatniego miesiąca (to być kolejna kolumna po prawej).

Teraz udaj się do swojej ulubionej wyszukiwarki i wpisać w pierwszym z tych kluczowych słów. Teraz, to jest część, która będzie wymagać inwestycji zdrowego cierpliwości i wytrwałości. Kliknij na każdym z dziesięciu najlepszych wyników, a spojrzeć.

W ten sposób masz zamiar znaleźć trzy różne rodzaje stron:

1.) Strony, które mają nic wspólnego z tematem. Przejdź nich.

2.) Miejsca, gdzie coś jest sprzedawane. Są to albo konkurencja lub twoi potencjalni partnerzy, w zależności od tego, co dokładnie jesteś sprzedaży i modelu biznesowego.

3.) Strony zawartości. Są to konkurencja, więc patrzeć na nich i ustalić, co robią dobrze, a co muszą pracować. Chcesz naśladować i poprawić na to, co robią dobrze, a uniknąć tego, co nie robią tak dobrze.

Kolarstwo - najbardziej znane trasy

Więc chcesz to zrobić z każdym z 15 – 20 słów kluczowych, które pojawiają się na każdym z pięciu pomysłów.

Wiem, że to dużo wysiłku i czasu. Ale to, co starasz się ustalić, tutaj jest podaż / popyt. Chcesz temat, który ma wiele poszukiwań, ale nie dużo dobrych treści lub handlowych witryn. Pomoże to ustalić, które z pięciu pomysłów ma największe szanse na wypełnienie istniejącej potrzeby konsumentów.

Teraz, gdy już to zrobisz z każdego tematu, trzeba ustalić, który pomysł chcesz zbudować biznes wokół. Jeśli szukasz w jednym z tych tematów i myśli: „Och … no, wiesz, ja po prostu nie wiem.” Wtedy to nie jest dla ciebie.Nawet jeśli ma najlepszy stosunek podaży / popytu.

Wasza wybrana wątek powinien mieć najlepszy stosunek podaży / popytu, ale także ten, który uważasz, że będziesz cieszyć się najlepszą.

Po ustaleniu, że … Gratulacje! Teraz masz pomysł na biznes, ogólną wiedzę na temat zapotrzebowania na produkty i usługi, które odnoszą się tam, a także wiedzieć, co masz konkurencji wygląda!

A w dodatku, masz wiedzę, że wybraliśmy najlepszy wybór dla Ciebie. Wiesz, że to jest coś, co można zjeść, i odnieść sukces w!

Artykuł dzięki: