mtb-marathon.pl

Jaka dieta dla kolarzy

Jaka dieta dla kolarzy

Rzućmy okiem na jeden z przedstawicieli aplikacji Web2.0, LinkedIn. LinkedIn jest profesjonalnym (społeczna) platforma sieciowa, która pozwala profesjonalistom połączyć ze sobą w poszukiwaniu wspólnych połączeń, wspólnych projektów, możliwości biznesowych itp LinkedIn jest aplikacją internetową. Wartość usługi jest bardzo zależna od udziału, a usługa jest zasilany z danych, które jej członkowie świadczenia o sobie i swoich usług.ottoindustries.com.pl/oferta/laboratorium-badawcze/pomiary-srodowiska-pracy Model biznesowy jest subskrypcje, reklamy i rynku kierowanym a firma dostarcza tylko jeden produkt. Inne aplikacje reprezentatywne Web 2.0 obejmują:

Google AdSense – Zarabianie treści MySpace, LinkedIn – sieci społecznych i zawodowych BitTorrent – peer-to-peear WIKI dystrybucji treści – napędzana użytkownik del.icio.us zarządzania treścią – zakładka udostępnianie Blogger, TypePad, WordPress – generowanie zawartości Digg – zawartość konsorcjum SalesForce .com – akcja aplikacji korporacyjnych do sieci Writely i Arkusze Online – web opartych na aplikacjach biurowych

Innowacje Service Oriented Architecture Service Oriented Architecture jest jednym z głównych składników Web2.0 świecie i jest myślenie za jedne z najbardziej innowacyjnych aplikacji Web2.0. W informatyce, określenie architektury zorientowanej na usługi (SOA) wyraża perspektywę architektury oprogramowania, który określa korzystanie z luźno powiązanych usług oprogramowania do wymagań procesów biznesowych i użytkowników oprogramowania. W środowisku SOA, zasoby w sieci są udostępniane jako niezależne usługi, które mogą być dostępne bez wiedzy o ich podstawowej implementacji platformy. (Barry Douglas K., 2003. Web Services i architektury zorientowanej na usługi)

Zbieżność SOA i Web 2.0, dwóch wysoce przemieszanych trendów, które są bardzo koncentruje się na:

łączenia ludzi i systemów wraz z łatwością, dzięki czemu oprogramowanie i dane dostępne do ponownego użycia za pośrednictwem usług, andbuilding nową wartość na fundamencie istniejących zasobów informatycznych i zasobów IT.

Artykuł dzięki: