mtb-marathon.pl

Jak jezdzic na rowerze i chudnac

Jak jezdzic na rowerze i chudnac

Podobnie jak to koszty vat, czy nie, w sieci zmienia się w środowisku, które będzie zdominowany przez prezentacje audio i wideo. A jak już widzieliśmy, demokratyczny charakter sieci pozwoliło najlepszym i najgorszym stanąć side-by-side.

Z jednej strony masz zwariowanych filmów wirusowych, które służą mały cel handlowy inny niż zwiększyć reputację ich twórców; az drugiej strony, trzeba śmiertelnie nudnych filmów korporacyjnych, które nie mają żadnej z tych cech, które sprawiają, że Web-video najlepszym narzędziem sprzedaży firma nigdy nie będzie miał.

W środku znajduje się kilka innowacyjnych firm, które potrafią dostarczyć przekaz marketingowy, opowiadając historię gospodarczą z klasą i rozmachem, dzięki czemu publiczność zapamięta ten komunikat i działać na nim. I tak, nawet kilka know-how, i są gotowi, aby to zrobić w rozsądnym budżecie.

Zapłać za Content-produkcyjnych nie antenowego

Szczególny charakter non-czas w sieci różni się od korporacji świata telewizji audycji, gdzie koszt czasu antenowego widział formatów handlowych stopniowo zmniejszana od sześćdziesięciu do trzydziestu, do piętnastu sekund.

Wyobrażam sobie, że dzień nie jest zbyt daleko, gdy będziemy mieć nowy pięć-sekundowy formatu handlowego wszystkim zaś regulatory nadawczych pozwalającą więcej reklam na pół godziny programowania. Według Answers.com „typowy blok 30-minutowego czasu zawiera 22 minut Programowanie w 6 minut reklamy Narodowego oraz 2 minuty od lokalnego (chociaż niektóre bloki półgodzinnych może mieć aż 12 minut reklam).”

Wszyscy mieliśmy wyraźne niezadowolenie konieczności siedzieć przez ten sam umysł paraliżujący reklamie aż trzy razy w tym samym przerwy reklamowej. W tym tempie nawet dobre reklamy, które chcemy oglądać stać ćwiczenia taktyki Guantonamo stylu tortur.

Artykuł dzięki: