mtb-marathon.pl

Cwiczenia dla kobiet

Cwiczenia dla kobiet

W większości innych przypadków Ubezpieczeń kobiety dostać lepszą ofertę. Ale w ubezpieczenie zdrowotne, to jest inaczej. Dlaczego kobiety uzyskać wyższe stawki niż mężczyźni, jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne jest dokładnie to, co chciałbym zbadać tutaj.

Rozważ następujące.

Istnieje ogólna zgoda, że ??kobiety mają tendencję do zdrowia wymaga więcej uwagi, a także niedrogie ubezpieczenie zdrowotne niż mężczyźni. Czemu? Spróbujmy się dowiedzieć.

Każde normalne samice doświadcza cyklu miesiączkowego. To oczywiście wiąże się przepływ krwi i pewne skutki psychologiczne. Od konkretnego wieku menopauzy, ten cykl powtarza się od siebie w czasie ciąży. Tak jak wiele lat przepływu krwi mówimy? Czy ma to żadnego wpływu na potrzeby zdrowotne kobiet ogólnie? Jest jeden problem.

Jakby tego było mało, również kobiety rodzą dzieci. Okres ciąży ma swoje potrzeby zdrowotne, ale więcej niż tego, po wpływem różnych ciąż musi mieć jakiś wpływ na ich ciała skutkujących wyższym potrzeby opieki zdrowotnej, a zatem niedrogie ubezpieczenia zdrowotnego.

Jeśli będziemy stale na uwadze fakt, że firmy ubezpieczeniowe nie są organizacje charytatywne, ale firmy obecnie do zysku, to widzimy, dlaczego trzeba wziąć wiele czynników pod uwagę.

Głównym czynnikiem biorą pod uwagę to, jaki procent jakiejkolwiek grupy ubezpieczonych prawdopodobnie dokonać reklamacji, kwotę roszczenia, a konsekwencje dla ich działalności .

Spójrz na to w ten sposób. Jeśli pewien procent grupy ubezpieczonych złożyć reklamację, ich ogólna stopa musi być taki, że firma ubezpieczeniowa będzie jeszcze zarobić. Na przykład, jeden na 100 ubezpieczonych złożyć wniosek o 1000 $ i Ubezpieczonych płaci stawkę w wysokości 100 $, firma nadal będzie zarobić, a nawet może sobie pozwolić na obniżenie stóp.

Artykuł dzięki: