mtb-marathon.pl

Zawody kolarskie – jak sie przygotowac

Zawody kolarskie - jak sie przygotowac

Guerrilla Marketing Design to bardziej postawa niż system nakazów i zakazów. Jest to postawa, która kładzie nacisk na sprawną i niezapomniany dostarczanie informacji.

-Pierwsze przykazanie: Celowy

Marketerzy partyzanckie zobaczyć projekt nie jako kwestia subiektywnych upodobań, lecz jako narzędzie strategiczne zamierzonego celu osiągnięcia konkretnych celów. Partyzanci uniknąć niepotrzebnych dekoracji. Każda kreska na stronie musi służyć jakiemuś celowi. Partyzanci podejmowania decyzji projektowych na podstawie, jak skutecznie komunikować się ich wzory żądaną wiadomość do konkretnych odbiorców.

Konstrukcja Guerrilla Marketing zaczyna się od planu, oparte na wnikliwej analizie wiadomości, publiczności i konkurencji.

-Drugie przykazanie: ujmowanie

Marketerzy partyzanckie odmówić zgubić się w tłumie. Oni wiedzą lepiej jest wyróżniać i być uznawane zamiast mylić z ich konkurencji.

Partyzanci uznają, że ich klienci i perspektywy są bombardowani tysiącami konkurencyjnych wiadomości każdego dnia. W związku z powyższym, Partyzanci wybrać kolory, kroje i układów, które wystają odrębną, łatwo rozpoznawalny obraz, który określa swoją wiadomość od siebie i dokładnie odzwierciedla ich wartości.

Ich projekty wystawać spójnego obrazu po całej ich marketingu. Spójność osiąga się stosując unikalną kombinację kolorów, rodzaj i układ całej ich druku i komunikacji online. Spójność ta mnoży wpływ ich marketingowy.

-Trzecie przykazanie: Czytelny

Guerrilla Marketing Design Konstrukcja przyjazna dla czytelnika.

Partyzanci uznają, że czytelnicy są w pośpiechu i że wszystko, co przeszkadza w łatwy odczyt sabotuje dostarczeniu wiadomości.

Partyzanci utrudniają czytanie łatwe zwracając szczególną uwagę na krój, rozmiar i typ opcji Odstępy między wierszami.
Artykuł dzięki: jobhouse – nowe biuro w warszawie