mtb-marathon.pl

Slynni kolarze

Slynni kolarze

Wpływ Web 2.0 i SOA będzie bardzo istotne w wielu gałęziach przemysłu.

Wraz z pojawieniem się architektury zorientowanej na usługi, Sytuacjach Oprogramowania i Mashups, tworzenie aplikacji staje się szybsze, tańsze i dostępne dla znacznie szerszej publiczności. Zjawisko to ma potencjał, aby zmniejszyć wyspecjalizowany personel Wymagało wypuszczają często redundantne, kod niższego szczebla i przynieść nacisk na tworzenie logiki biznesowej przez tych, którzy posiadają natychmiastową wiedzę domeny.

Akceptacja Service Oriented Architecture wewnątrz przedsiębiorstwa jest umożliwienie powiedział przedsiębiorstwa do wdrożenia rozwiązań w zakresie oprogramowania znacznie szybciej, zapewniając w ten sposób konkurencyjność i produktywność przewagę. Dzięki temu są krótsze cykle rozwoju IT i więcej kreatywności w rozwoju i wykorzystaniu aplikacji. Jest wielce prawdopodobne, że czasy wielkich, monolitycznych aplikacji ERP są liczone jako każdy dział stara się wdrożyć to, co jest najlepsze dla jego potrzeb, nie są skazani na globalnym roll-out, który może trwać wiele lat do osiągnięcia.

Nowe internetowe aplikacje biurowe, takie jak Google Calendar, Writely, arkusze kalkulacyjne on-line i on-line Wiki’S umożliwiając użytkownikowi cieszyć się tak samo korzyści przyniósł im przez obecnych aplikacji Microsoft Office, za darmo lub za dużo cena małopolskim, jednocześnie zapewniając dodatkową warstwę funkcjonalności poprzez współpracę. Tendencja ta pozwoli coraz więcej upośledzonych społeczeństwa do udziału w gospodarce cyfrowej i zapewni rozszerzenie do aplikacji biurowych dla tych, którzy chcą współpracować.

Blogi (RSS) są zapewniając drogę dla zwykłych ludzi, specjalistów i firm do dystrybucji informacji bez konieczności być związane ze źródłem wiadomości.
Artykuł dzięki: