mtb-marathon.pl

Jak sie nie poddawac cwiczac

Jak sie nie poddawac cwiczac

To nigdy nie było łatwiejsze, ani tańsze reklamować i promować sztukę nie tylko lokalnie, ale w kraju i zagranicą.

Tradycyjne środki, za pomocą których artyści wprowadzą ich praca na świecie jest poprzez wystawy w prywatnych galerii sztuki, festiwali i koncertów. Te fora, witryny sklepowe – nazywamy je co będzie – wciąż może być ważnym elementem marketingu mix (reklamowania promować marketing? -?! Au Sprawia dźwięk sztuki jak jakiś towar biznesu … Cóż, aint to? ) Nie tak dawno temu, że były one dość dużo tylko część marketingu mix.

Co wystawa w galerii sztuki zapewnić co najlepsze?

Ekspozycja w ograniczonym okresie czasu dla zwiedzających (wszystkie przemijające i przeważnie anonimowa) do galerii w jednym miejscu

Recenzje w tradycyjnych mediów, takich jak gazety, czasopisma i lokalnego radia, jeśli masz szczęście

Sprzedaż swojej sztuki z właścicielem galerii biorąc swoją prowizję

Jakie są koszty galerii sztuki wystawy?

Ramy

Transport

Komisja do galerii

W sumie, sprzedaż sztuki poprzez wystawy galerii rzadko jest to skuteczny sposób dotarcia do dużego grona potencjalnych odbiorców swojej sztuki. Jeśli galeria ma średnio poniżej średniej reputacji to nie wykazując nie częściej niż wyniki w drogim wydawniczej próżność ćwiczeń, gdzie tylko twórcy zarabiać pieniądze. Jeśli galeria ma wielką renomę znaczeniach jest to, że tylko dostał się dlatego, że już się to udało.

Tyle o galeriach sztuki.

Co to było powiedziałem na początku? To nigdy nie było łatwiejsze, ani tańsze reklamować i promować sztukę nie tylko lokalnie, ale w kraju i zagranicą.

Co mam na myśli? Jego głupie pytanie, lub przynajmniej Kiedyś myślałem, że to dlatego, że zakłada się wszyscy artyści zainteresowania się rzeczy współczesne, zwłaszcza młode (osoby poniżej 50 w mojej 45-letniej książki!) I chciałbym znać odpowiedź.
Artykuł dzięki: