mtb-marathon.pl

Jak tanio cwiczyc

Jak tanio cwiczyc

Czy wiesz, że jest on-line, na stronie internetowej, że reklama i promocja w kraju i zagranicą jest tanie i proste!

Drogi artysty

Zadaj sobie następujące pytania

Czy muszę mieć stronę internetową lub bloga?

Czy muszę mieć konto na Twitterze?

Czy mam stronę na Facebooku i bądź LinkedIn?

Czy mogę monitorować i uczestniczyć w blogach sztuki w Internecie?

Jeśli nie można odpowiedzieć twierdząco na pytanie 1 należysz do grupy 1 i powinna spotkać się ze mną na korytarzu, aby odczytać następny akapit. Jeśli można odpowiedzieć tak na 1 i 2 i / lub 3 i / lub 4 to masz jakiś pomysł na temat marketingu się online, należą do grupy 2, należy odczekać chwilę, tu w klasie, i może zignorować następny akapit.

Grupa 1. NIE stronie? Nawet blogu? Gdzie do cholery CZY BYŁO przez ostatnie piętnaście lat? Jestem absolutnie zdumiony JEŚLI NIE zdegustowany całkowitego UNSWITCHEDON-ness! NIE DO WIARY! (Ja potrząsając głową) Ok. Głęboki oddech. Jest źle, ale nie jest to sytuacja, która nie może być naprawione. To zajmie trochę czasu i wysiłku, ale mimo to w żaden sposób nieodwracalny. W porządku.

W porządku. Więc spojrzał na galeriach – co mogą zaoferować, a koszt wykazując w nich. Jak można to porównać ze światem on-line?

Jaki eksponuje i promowania swojej oferty online sztuki?

Narażenie na nieokreślony czas do odwiedzających bloga w dowolnym ekranie komputera na ziemi roślin

Recenzje w innych blogów i stron internetowych

Wzmianki na Twitterze

Nie kadrowanie, transport i inne koszty

Budynek publiczności, która pozostawia dane kontaktowe

Online może w końcu przełożyć się na ekspozycji w tradycyjnych mediów, takich jak gazety, czasopisma i radia

Sprzedaż swojej sztuce gdzie pieniądze wykonane jest twoje!

Jakie są koszty promocji online?

Blogi są wolne

To nic nie kosztuje, aby uczestniczyć w Twitter, LinkedIn czy większości innych platform społecznościowych

Dzięki właściwej kombinacji platform desce rozdzielczej i społecznej mediów czas spędzony promując swoją sztukę nie musi wchodzić w drogę swojej sztuki. Brzmi nieźle. Za to ma rację! Jak to działa? Cóż, jestem rozciągnięta na czas teraz tak oto za ideą marketingu online i social media marketing w szczególności.

Posiadanie bloga i rozprzestrzeniania wiadomości online za pośrednictwem rzeczy, takich jak Twitter, duże rozmiary bluzek damskich LinkedIn i innych platform społecznościowych, gdzie czytelnicy mogą dodawać komentarze i dzielić swoje rzeczy z innymi ludźmi jest najbardziej bezpośrednim związku z potencjalnymi klientami, że istnieje. Albo jesteś w rozmowie, albo nie jesteś.

Jon Hartley jest online marketing zawodowe udzielanie pomocy i porad na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, social media marketing i SEO copywriting w Edynburgu, Glasgow i reszta Szkocji.

Artykuł dzięki: