mtb-marathon.pl

Polecane rowery

Polecane rowery

Kanał stał się bardzo popularny w ostatnich latach z niemal każdego źródła wiadomości lub informacji narażając ich treść jako RSS. Ten rodzaj opakowania zawartości pozwala dostawcy treści łatwo dostać swoje towary poza bezpośrednim grupy czytelniczej i dostarcza tani mechanizm obrotu.

Portale społecznościowe

Social Networking reprezentuje nowoczesny trend w utrzymanie i rozwój relacji osobistych i biznesowych. usługi internetowe, takie jak MySpace, Classmates.com, LinkedIn Ecademy są redefinicji jak ludzie go o podtrzymywania kontaktów i poszukiwanie nowych połączeń. Rozprzestrzenianie społecznych serwisach z rosnącą specjalizację opowiada o przyjęciu koncepcji.

Współpraca

Praktycznie wszystkie aplikacje w kategorii Web2.0 wykorzystują właściwości współpracy oferowanych przez scentralizowanego przechowywania danych. Niektóre z najbardziej znaczących skutków tej tendencji jest zdolność do „associate w locie” zamiast sztywnych, wstępnie ustalona grupy, umiejętność dzielenia się i dokumenty kontrolne wersja dostępna dla grup ludzi, a na końcu, możliwość przypisania zadania członkowie grupy związane z projektami lub dokumentów.

Komunikacja asynchroniczna (AJAX)

Jedną rzeczą, która charakteryzuje klasę Web2.0 aplikacji jest fakt, że są one łatwiejsze w użyciu, a następnie poprzedniej generacji aplikacji i zacząć zachowywać się w sposób podobny do oprogramowania komputerowego. Jedną z trudności, jakie aplikacje internetowe oparte musiał zmierzyć był „stanowa” charakter aplikacji internetowych. Innymi słowy, strona musiała być ładowane za każdym razem nie było nowe zapytanie do bazy danych. Doświadczenie to dobrze pasują do aplikacji transakcyjnych, które nie wymagają dużo interakcji z użytkownikiem, ale uniemożliwił wprowadzenie bardziej złożonych zastosowań, w których interakcja z użytkownikiem była kluczem.

Artykuł dzięki: http://exportbiz.pl