mtb-marathon.pl

Kolarstwo a inne dyscypliny sportu

Kolarstwo a inne dyscypliny sportu

To jest teraz zmienia się z nowego paradygmatu rozwoju internetowego, zwanej AJAX. AJAX to metodologia i techniki w celu umożliwienia asynchroniczną wymianę danych z serwera bez konieczności strona załadunków. Takie podejście powoduje znaczne prędkości i usability ulepszeń znajdują się w wielu aplikacjach Web 2.0.

Biuro 2.0

Aplikacje biurowe 2,0 reprezentują dobrze znanej klasy aplikacji do przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych https://motoperfekt.pl/, kalendarza, poczty elektronicznej i współpracy przesunięty w zamiast lub oprócz instalowane na komputerach osobistych.

Kolarstwo a inne dyscypliny sportu

Urząd 2,0 oznacza wolność od tyranii instalowania oprogramowania i aktualizacji, pamiętając, gdzie trzymasz swoje dane i programy (to wszystko w chmurze z Urzędu 2.0), oraz radzenia sobie z brzydkie rzeczy jak prawa administratora, wersji oprogramowania, skanowanie antywirusowe, a bardziej , Chociaż oprogramowanie oparte na przeglądarce nadal ma swoje ograniczenia (jak to, co dzieje się, gdy serwer jest wyłączony lub nie masz połączenia), to coraz bardziej oczywiste, że sieć stanie się górujący miejsce dla najbardziej znaczącego oprogramowania biznesowego, o ile to nie działo się wcześniej. (Dion Hinchcliffe, blog)

Web 2.0 w informatyce Enterprise Enterprise jest znacznie bardziej skomplikowane niż komputerów osobistych. Obejmuje ona środowisk spuścizny niezliczone dostawców, niedopasowane źródeł danych, rygorystyczne przepisy i odległych użytkowników. Chociaż Web 2.0 może przynieść rzeczywiste korzyści zarówno dla użytkowników biznesowych i konsumentów, prawdziwy „Enterprise 2.0” obejmie znacznie szerszą i bardziej złożoną wizję. (M. R. Rangaswami, Narodziny Enterprise 2.0)

Jedną z firm, która jest wykorzystanie SOA w przedsiębiorstwie pełnią San Francisco jest oparty Salesforce.com. Salesforce.com ogłosił niedawno, że to platforma Apex zasadzie zapewniając działów IT z gotowych do użycia platformę do budowania logiki i wiązanie z systemami z bezproblemową integrację z jego funkcjonalność Customer Relationship Management, a także wszelkich innych aplikacji partnerskich napędzane.

Artykuł dzięki: