mtb-marathon.pl

Jaka dziedzina sportu jest dla Ciebie

Jaka dziedzina sportu jest dla Ciebie

Czy zrobić dla marketingu, public relations czy zabawy, blogi stają się doskonałym mechanizmem zarządzania wiedzą i rozpowszechniania zmieniają sposób w jaki ludzie go o uzyskanie informacji, aby poprawić swoje życie i kariery, firmy, itp …

Ze względu na zmianę kontroli i przechowywania dostępu do sieci, usługi świadczone przez system operacyjny klienta staną się mniej istotne. Wraz z pojawieniem się aplikacji SOA, system operacyjny klienta jest zredukowana do wspierania przeglądarkę i funkcje sieciowe. Przeglądarka z drugiej strony ma zamiar poddać ciągły proces udoskonalania udoskonala swoje wsparcie dla programowania opartego na przeglądarce, komunikacji asynchronicznej i przetwarzania JavaScript.

To prowadzi nas z powrotem do głównego zagadnienia niniejszym dokumencie, a mianowicie „jest Software Oriented Architecture naturalną kontynuacją istniejących technologii przy minimalnym wpływie na przemysł bazowych czy też stanowią uciążliwy innowacji”.

Niszcząca Innowacja

Clayton Christensen definiuje destrukcyjne innowacji lub zakłóconych technologii jako innowacji technologicznych, produktów lub usług, które w końcu jego wywrócenia dotychczasowego dominującą technologię lub produkt na rynku. Nowy market uciążliwy innowacji jest często idą w kierunku braku konsumpcji, prace doktorskie i publikacje punktowane natomiast dolny koniec uciążliwy innowacji jest skierowany do klientów, którzy nurtu zostały zignorowane przez uznanych firm. Zdarza się, że uciążliwy technologii pochodzi zdominować istniejący rynek albo przez wypełnienie rolę w nowym rynku, że starsza technologia nie może wypełnić lub przez kolejno przesuwając się z rynku poprzez poprawę wydajności aż w końcu wypierając ugruntowanej pozycji na rynku „

Gdybyśmy mieli patrzeć na nowości, które Web2.0 i architektury zorientowanej na usługi są wprowadzających oraz odpowiednie stosowanie definicji wyżej zmierzyć współczynnik disruptiveness, to okazuje się, że większość innowacji wymienionych tutaj rzeczywiście kwalifikuje się jako uciążliwy:

Artykuł dzięki: