mtb-marathon.pl

Jak kolarstwo wplywa na zdrowie

Jak kolarstwo wplywa na zdrowie

W przeciwieństwie do formatów kosztu czasu, masz swobodę Fudge taktowanie do swoich potrzeb. W sieci nie ma sensu cięcia prezentację ponieważ działa długo, piętnaście sekund, a dodając materiał zbędny ponieważ działa piętnaście sekund krótki. Powiedział, że jest to dobry pomysł, aby rozpocząć z konstrukcją, która pozwala zbudować prezentację prac; prezentacja, która ma początek, środek i koniec; prezentacja, która opowiada widzom historia będzie przesiedzieć i zwracać uwagę. Co udało nam się wymyślić to „120 Po drugie rozwiązanie. 3 Ustawy Web Prezentacja”

Przyjechaliśmy do tego formatu, analizując jak najlepsze gawędziarze kręcić swoje przędze, The filmowców Hollywood. Twoja średnia filmowy Hollywood zawiera czterdzieści trzy akty, sceny, i biegnie około 120 minut; Tak, niektóre filmy uruchomić tylko dziewięćdziesiąt minut, a inni uruchomić aż trzy godziny, ale 120 minut jest optymalny.

Jeśli przyjąć założenie, że komercyjne filmy internetowe są o opowiadając swoją historię, być może najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie standard, trzy ustawy, sto dwadzieścia minut filmu, a skalowanie w dół do trzech aktu sto dwadzieścia Drugi film.

Kampanii marketingu internetowego

Nasza ostatnia myśl jednoczęściowy z „Pojęcia 18 Web-marketing to zrobić różnicę” został wprowadzony przez sześć zabawnych filmów zawierających „taśm Zagubiona Brad”, które luźno podążają 120 II, 3 ustawy Web-Prezentacja rozwiązań.

Akt pierwszy: Konfiguracja

Twój pierwszy akt jest konfiguracja:

(1) Właściwa konfiguracja musi przedstawić swojego bohatera (każda historia, nawet reklamy, trzeba bohatera);

(2) Musi zawierać podżeganie do incydentu, który wyzwala działanie ze strony głównego bohatera, a;

(3) Należy również utworzyć obiekt pożądania i zdefiniować naturę sukcesu.

Artykuł dzięki: